ÚVOD - DĚTSKÉ TÁBORY


Od roku 2008 organizuje naše organizace Klub 112 letní dětské tábory s výcvikem přežití, a to pro děti ve věku 12 - 15 let. Jednotlivé body výcviku absolvují všechny děti, které se našich táborů zúčastňují. Zdravotnický workshop, ukázky outdoor vybavení nebo i Survival kurz, při kterém se děti učí základy rozdělání ohně, získání vody, úpravy jídla i stavbu přístřešků v přírodě.

PŘIPRAVUJEME - PREPPER CAMP

Samostatný dětský Survival tábor s programem Survival připravujeme na sezónu 2024/25. Bude se jednat vyloženě o Prepper Camp. Délka tohoto náročného tábora bude pravděpodobně 7 dnů. Od rána do večera se budou účastníci věnovat aktivitám spojeným s preppingem, neboli s připraveností na krizové, mimořádné až post-apokalyptické situace a události. Nebudeme si na Survival jen hrát! Budeme tak žít! Každý den se naši účastníci naučí nejednu dovednost, která zvýší jejich šance na zvládnutí každé mimořádné události, a to samozřejmě zábavnou zážitkovou metodou.

Zaujala vás naše myšlenka? Chcete se přidat nebo přihlásit své dítko? Napište nám: posta@vycvikpreziti.cz.

Oddíl ZÁCHRANÁŘI

Oddíl s tématikou Survivalu a výcviku přežití máme od samotného založení našich dětských táborů v roce 2008. Na začátku se náš 3. oddíl jmenoval Survival. V roce 2016 přišlo přejmenování na Záchranáři - www.letni-detske-tabory.cz/zachranari (aby došlo ke sjednocení názvosloví všech oddílů) - náplň oddílu byla zachována a navíc, byla rozšířena o tématiku náplně práce záchranných složek a prací IZS.

Kurz S.E.R.E.

Vojenský kurz S.E.R.E. (čti: syry) jsme zařadili do programu našeho Airsoft tábora Vojenská akademie - www.vojenskaakademie.cz/survival . Rekruti a hráči se v průběhu tábora učí prvky vojenského profesního survivalu. Co vše náš kurz obnáší se skrývá pod písmeny:

Pro tento kurz máme připravený vlastní výcvikový program dětem upravený na míru jejich kompetencím, dovednostem a potřebám. 

Více informací zatím naleznete na www.letni-detske-tabory.cz.


Letní dětské tábory - Klub 112 na Firmy.cz


 

Praktické informace

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM

Připravte se na mimořádnou událost
aneb "Štěstí přeje připraveným"!
PŘEHLED KURZŮ

Kurzy přežití

KURZY PRVNÍ POMOCI

Zachraňte v krizi lidský život! Naučte se základy a praktické dovednosti z první pomoci.
PŘEHLED KURZŮ

DĚTSKÉ TÁBORY

Dětské Prepper/Survival záchranářské letní tábory s výcvikem přežití a kurzy první pomoci.
PŘEHLED TÁBORŮ

Letní dětské záchranářské tábory

Naučte se přežít

V přírodě .. ve městě .. kdekoliv ... kdykoliv ...

Survival kit ultimate
KPZ

Co vše by měla obsahovat KPZ - neboli krabička poslední záchrany?

EDC

Potraviny pro přežití