Dětské tábory s výcvikem přežití pro děti

ÚVOD - DĚTSKÉ TÁBORY


Od roku 2008 organizuje naše organizace Klub 112 letní dětské tábory s výcvikem přežití, a to pro děti ve věku 12 - 15 let. Jednotlivé body výcviku absolvují všechny děti, které se našich táborů zúčastňují. Zdravotnický workshop, ukázky outdoor vybavení nebo i Survival kurz, při kterém se děti učí základy rozdělání ohně, získání vody, úpravy jídla i stavbu přístřešků v přírodě.

PŘIPRAVUJEME - PREPPER CAMP

Samostatný dětský Survival tábor s programem Survival připravujeme na sezónu 2024/25. Bude se jednat vyloženě o Prepper Camp. Délka tohoto náročného tábora bude pravděpodobně 7 dnů. Od rána do večera se budou účastníci věnovat aktivitám spojeným s preppingem, neboli s připraveností na krizové, mimořádné až post-apokalyptické situace a události. Nebudeme si na Survival jen hrát! Budeme tak žít! Každý den se naši účastníci naučí nejednu dovednost, která zvýší jejich šance na zvládnutí každé mimořádné události, a to samozřejmě zábavnou zážitkovou metodou.

Zaujala vás naše myšlenka? Chcete se přidat nebo přihlásit své dítko? Napište nám: info@vycvikpreziti.cz.

Oddíl ZÁCHRANÁŘI

Oddíl s tématikou Survivalu a výcviku přežití máme od samotného založení našich dětských táborů v roce 2008. Na začátku se náš 3. oddíl jmenoval Survival. V roce 2016 přišlo přejmenování na Záchranáři - www.letni-detske-tabory.cz/zachranari (aby došlo ke sjednocení názvosloví všech oddílů) - náplň oddílu byla zachována a navíc, byla rozšířena o tématiku náplně práce záchranných složek a prací IZS.

Kurz S.E.R.E.

Vojenský kurz S.E.R.E. (čti: syry) jsme zařadili do programu našeho Airsoft tábora Vojenská akademie - www.vojenskaakademie.cz/survival . Rekruti a hráči se v průběhu tábora učí prvky vojenského profesního survivalu. Co vše náš kurz obnáší se skrývá pod písmeny:

  • S - Survival - Přežití
  • E - Evasion - Únik
  • R - Resistence - Odolnost
  • E - Extraction - Vyzvednutí

Pro tento kurz máme připravený vlastní výcvikový program dětem upravený na míru jejich kompetencím, dovednostem a potřebám. 

Více informací zatím naleznete na www.letni-detske-tabory.cz.


 

×