Kurzy první pomoci - Klub 112 z.s. Praha

ÚVOD - KURZY PRVNÍ POMOCI >>> KALENDÁŘ


Stránka Kurz první pomoci se připravuje. Děkujeme za pochopení.

Připravujeme zážitkové praktické kurzy první pomoci, které jsou určeny jak lajkům, tak i proškoleným zdravotníkům, jezdící například na školy v přírodě nebo dětské tábory. Všechny naše kurzy probíhají v našem rekreačním areálu s učebnou a projekcí a nabízející veškeré potřebné zázemí pro podobné aktivity.


ZZA - Získejte praktické dovednosti a sebedůvěru

Jste zdravotníkem ZZA a čeká vás první škola v přírodě nebo dětský tábor? Chcete si vše prakticky vyzkoušet nebo získat větší sebedůvěru? Pak je náš praktický kurz pro zdravotníky zotavovacích akcí přímo pro vás! Pod vedením zkušených zdravotníků si vyzkoušíte vše, na co se ve vašem kurzu zapomnělo, nestihlo, nebo schválně vynechalo. U nás získáte potřebné praktické dovednosti pro výkon zdravotníka!
Popis kurzu: Přímo v areálu dětského tábořiště s nadstandardně vybavenou ošetřovnou probíhá tento kurz, který má seznámit s těmi nejpravděpodobnějšími stavy a událostmi v dětském kolektivu na dětském táboře nebo škole v přírodě.
Ukázkové / modelové situace jsou řešeny od prevence a analýzy rizik, přes ošetření, vedení dokumentace až po následnou péči.

Cena kurzu: jen 1.950 Kč / osoba (cena včetně ubytování a stravy)
Místo kurzu: Bandárie, Bělčice, okr. Strakonice
Nejbližší termín: 12. - 14. 5. 2023


ZÁKLADY PRVNÍ POMOCI

Chcete se naučit základy první pomoci, získat praktické dovednosti a seznámit se s zdravotnickým vybavením, které může někomu zachránit lidský život? Přihlaste se do našeho kurzu Základy první pomoci.
Popis kurzu:

Cena kurzu: 1.550 Kč / osoba
Místo kurzu: Bandárie, okr. Strakonice
Nejbližší termín:


AED - Získejte drahocenné minuty k dobru!

Součástí každého kurzu je praktický výcvik s AED, a to na našem zařízení AED značky Philips HeartStart FRx.

T5P

Úvod do problematiky vojenského záchranářství dle metodiky TCCC (Tactical Combat Casualty Care - neodkladná zdravotní péče v bojových podmínkách), který jsme připravili pro lajckou veřejnost, děti a mládež. Proto také interní přejmenování, aby zájemci a účastníci více chápali rozdíl v přístupu:  T5P - Taktická První Pomoc Postiženému Pod Palbou.

MARCHE

M - Massive hemorrhage control
A - Airway
R - Respiration
C - Circulation
H - Head/Hypothermia
E - Exposure/Environment/Everything else

ABCD

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA VYCVIKPRVNIPOMOCI.CZ

Chcete více informací? Navštivte náš web www.vycvikprvnipomoci.cz.


 

×