Kurzy přežití - Survival & Prepping

ÚVOD - KURZY PŘEŽITÍ >>> KALENDÁŘ


"VŠICHNI NEPŘEŽIJÍ"
Buďte mezi těmi, kteří mají na přežití větší šanci!


KURZ PŘEŽITÍ - BLACKOUT

Popis kurzu: Základní kurz a výcvik technik přežití se zaměřením na civilní situace, ve kterých se nemůžete spolehnout na běžně používané vybavení, pomůcky a nástroje. 48 hodin intenzivních ukázek, výcviků a instruktáží spojený s workshopem vybavení, které se hodí znát a mít. Workshop není prodejní!
Cena kurzu: jen 2.450 Kč / osoba
Místo konání:  Bandárie, Bělčice, Okres Strakonice
Nejbližší termín:
Více informací: KURZ PŘEŽITÍ BLACKOUT
 

PRO ABSOLVENTY ZÁKLADNÍHO KURZU MÁME PŘIPRAVENÁ POKRAČOVÁNÍ:

# VODA

Pro absolventy základního kurzu přežití v přírodě nebo účastníky, kteří zvládají alespoň jeden základní způsob získání vody je určen kurz pro pokročilé, který je celý věnován pokročilým technikám "Jak získat vodu". Víkendový kurz #VODA je zaměřený na možnosti získání a úpravy vody.

# OHEŇ

Chcete umět více způsobů jak rozdělat oheň a jak jej využít ve chvílích, kdy jde o život? Seznamte se s dalšími možnostmi jak rozdělat oheň v pokročilém kurzu určený absolventům základního výcviku nebo uchazečům, kterým nedělá problém používat křesadlo místo sirek.

# JÍDLO

Vše o jídle, a to nejen jak se sbalit, ale i jak si zajistit jídlo když chybí pohodlí vaší oblíbené restaurace nebo maminčiny kuchyně.

# ZÁZEMÍ

Budete odkázání sami na sebe delší čas a potřebujete si zajistit zázemí v delším časovém horizontu? Zjistěte jak na to v našem kurzu pro pokročilé, v kurzu, který je učen těm, kteří chtějí vědět maximum a ovládají základní techniky jak se postarat o sebe a své blízké. 

# PŘEKÁŽKY

Máte pocit, že vám osud hází na cestě do bezpečí klacky pod nohy? Naučte se nejen zdolávat překážky, ale i vybrat bezpečnou a nejpohodlnější cestu.


PŘIPRAVUJEME DALŠÍ KURZY

S.E.R.E. - vojenský kurz přežití pro civilisty

PŘIPRAVUJEME ...

KURZY PŘEŽITÍ PRO DĚTI

PŘIPRAVUJEME ...

KURZY PŘEŽITÍ PRO RODINY S DĚTMI

PŘIPRAVUJEME ...


MÁTE ZÁJEM O NĚKTERÝ KURZ PŘEŽITÍ? NAPIŠTE NÁM.


 

Stránka Kurzy PŘEŽITÍ se připravuje. Děkujeme za pochopení.

×